Share |

Fort Wayne wrestling semi-state pairings

user warning: Got error 28 from storage engine query: SELECT t.* FROM term_node r INNER JOIN term_data t ON r.tid = t.tid INNER JOIN vocabulary v ON t.vid = v.vid WHERE r.vid = 5680 ORDER BY v.weight, t.weight, t.name in /home1/hostinl0/public_html/lagrangepublishing/openpublish/modules/taxonomy/taxonomy.module on line 633.

106 POUNDS

Jack Franklin (Homestead, 27-7) vs. Anthony Mosser (Adams Central 30-8)

Shane Garretson (Peru, 25-11) vs. Lukas Long (Lakeland, 33-2)

Mason Mendez (Bellmont, 29-10) vs. Austin Vasquez (FW Wayne, 8-5)

Nate Weimer (East Noble, 27-9) vs. Ty Swisher (Eastern, 35-6)

Jabin Wright (Kokomo, 25-3) vs. Jaron Katzer (Goshen, 29-10)

Ben Streeter (FW North, 22-7) vs. Josh Stephenson (Yorktown, 31-9)

Blake Glogouski (Fairfield, 37-2) vs. Jordan Bledsoe (Marion, 31-7)

Noah Richardson (Delta, 28-11) vs. Hunter Langeloh (Columbia City, 29-7)

113 POUNDS

Garrett Pepple (East Noble, 34-1) vs. Alex Abbot (Jay County, 29-10)

Tristan Stockdale (Churubusco, 23-8) vs. Travis Davenport (Oak Hill, 33-2)

Jon Becker (Bellmont, 30-8) vs. Kyle Lowe (Fremont, 27-8)

Chad Elmore (Taylor, 34-9) vs. Rahsaam Hill (FW Wayne, 29-6)

Eddie Loraine (Leo, 33-2) vs. Brad Downing (Mississinewa, 27-8)

Eugene Moody-Neukom (Elkhart Memorial, 13-6) vs. Anthony Wills (Muncie South, 25-2)

Colton Dawes (Southwood, 36-3) vs. Kyle Rothgeb (Heritage, 19-15)

Remo Hiestand (Yorktown, 13-3) vs. Scotty Huff (Goshen, 34-4)

120 POUNDS

Sawyer Miller (South Adams, 31-0) vs. Chase Hissong (Leo, 17-14)

Connor Quinn (Peru, 31-11) vs. Connor Knapp (East Noble, 31-2)

Ben Cauffman (Carroll, 38-5) vs. Dylan Torbush (Wes-Del, 30-3)

Delawrence Gayfield (Concord, 32-2) vs. A.J. Nelson (Kokomo, 41-7)

Caleb Maddox (Western, 39-2) vs. Marcus Mejia (Elkhart Memorial, 26-11)

Jake Rothgeb (Whitko, 26-10) vs. Brad Laughlin (Yorktown, 32-7)

Forrest Glogouski (Fairfield, 38-1) vs. Bryce Zook (Manchester, 25-8)

Daniel Gunsett (Bellmont, 24-14) vs. Drake Rhodes (Homestead, 16-17)

126 POUNDS

Chase Wilson (Maconaquah, 39-0) vs. Trevor Yoder (Fairfield, 32-8)

Conner Ray (Jay County, 31-9) vs. Logan Aldrich (FW Northrop, 29-4)

Tony Vaughn (Elkhart Memorial, 23-5) vs. William Mikesell (North Miami, 23-9)

Ryan Fawcett (Leo, 26-10) vs. Trevor Gray (Bellmont, 27-10)

Cael McCormick (Yorktown, 41-2) vs. Nik Hoot (Woodlan, 24-10)

Sterling Lutter (East Noble, 29-6) vs. Corbin Hetzner (Eastern, 27-9)

Erique Early (FW Snider, 22-0) vs. Jared Coats (Wapahani, 24-10)

Zach Gurtner (Oak Hill, 27-7) vs. Jay Franko (Jimtown, 26-5)

132 POUNDS

Logan Campbell (Yorktown, 36-8) vs. Tristan Smith (Oak Hill, 27-8)

Joel Byler (Goshen, 27-8) vs. Tanner Shipley (Huntington North, 29-2)

Kegan Kern (Peru, 37-4) vs. Diego Hutker (Bellmont, 21-13)

Kyle Egolf (Columbia City, 9-2) vs. Konner Chafin (Jimtown, 37-2)

Sam Lovejoy (Heritage, 24-2) vs. Nathan Householder (East Noble, 17-18)

Will Bratcher (Eastbrook, 31-4) vs. Exuse Brown (Muncie South, 24-6)

David Schmucker (Fremont, 31-3) vs. Isaac Eicher (Leo, 30-2)

Hunter Bates (Adams Central, 28-9) vs. Clayton Moore (Manchester, 21-3)

138 POUNDS

Dominic Garrett (FW Dwenger, 35-3) vs. Ashton McCune (Norwell, 19-15)

Shane Curtis (Oak Hill, 32-4) vs. Chandler Hyndman (West Noble, 27-9)

Derek Ellinger (Adams Central, 37-2) vs. Kyle Bender (New Haven, 21-21)

Zeke Torres (Elkhart Central, 19-7) vs. Peyton Sturgill (Peru, 39-6)

Zach Krumlauf (DeKalb, 37-1) vs. Stephen Sholty (Taylor, 29-14)

Nathan Smith (Columbia City, 24-13) vs. Jacob Stephenson (Yorktown, 25-18)

Dustin Hinkle (Western, 36-3) vs. Kenny Kern (Jimtown, 24-14)

Daniel Beeks (Southern Wells, 21-9) vs. Bryce Woenker (FW Northrop, 29-7)

145 POUNDS

Jake Weimer (East Noble, 32-3) vs. Jordan Feuerstein (Marion, 28-7)

Logan Neher (Bellmont, 27-14) vs. Bailey Shockome (Huntington North, 20-8)

Evan Loe (Peru, 42-2) vs. Doug Levitz (Prairie Heights, 36-8)

Shane Shroyer (Churubusco, 20-7) vs. Seth Rench (Yorktown, 26-17)

Alex Arney (Carroll, 37-5) vs. Evan Bishop (Wes-Del, 26-8)

Logan Williams (DeKalb, 26-11) vs. Quentin Moore (Manchester, 22-13)

Boaz Marbach (South Adams, 35-2) vs. Austin Hillman (FW Dwenger, 25-12)

Brody Hardcastle (Oak Hill, 25-10) vs. Ryan Baxter (Northridge, 28-2)

152 POUNDS

Josh Garman (Carroll, 39-3) vs. Jonathon Drown (Daleville, 17-8)

Kaleil Rucker (Taylor, 38-8) vs. Austin Bauer (Angola, 37-6)

Chandler Carroll (Yorktown, 40-1) vs. David Hepler (Leo, 25-11)

Chris Morris (Elkhart Memorial, 21-8) vs. Riley Johnson (Oak Hill, 24-7)

Chad Gaddis (Kokomo, 48-2) vs. Spencer Richter (Central Noble, 26-10)

Dustin Wells (FW Snider, 31-4) vs. Jacob Gray (Delta, 34-3)

Tylor Willms (Fremont, 34-0) vs. Skylar Braden (Western, 19-11)

Brock Braun (Bellmont, 22-7) vs. Payton Walter (Columbia City, 19-6)

160 POUNDS

Kyle Jolas (Huntington North, 29-1) vs. Logan Sarber (Taylor, 38-8)

Corbin Maddox (Daleville, 33-3) vs. Nick Ritchie (Elkhart Memorial, 15-4)

Luke Akers (Northwestern, 43-0) vs. Tim Eshcoff (Homestead, 18-17)

Kyle Burns (Central Noble, 28-3) vs. Bryce Baumgartner (Bellmont, 33-6)

Jesse Maley (East Noble, 26-12) vs. Kyle Angiiuano (Union City, 32-3)

Garrett Sparks (Peru, 33-14) vs. Shaun Johnson (FW Wayne, 36-4)

Rhett Hiestand (Yorktown, 39-2) vs. Brock Baker (Fremont, 24-10)

Landon Hughes (Columbia City, 30-6) vs. Breighton Mullinix (Oak Hill, 27-8)

170 POUNDS

Jon Osoria (Elkhart Memorial, 22-8) vs. Travis Glick (Churubusco, 24-8)

Chris Biddle (Eastern, 32-10) vs. Kaine Luginbill (Adams Central, 35-4)

Tristan Wilson (Carroll, 41-1) vs. Thomas Lapham (Angola, 26-19)

Brett Baker (Bellmont, 19-14) vs. Luke Elliot (Eastbrook, 31-4)

Keair Ross (Kokomo, 31-4) vs. Scottie Evans (Delta, 25-8)

Brad Owen (Fremont, 30-3) vs. Aaron Eicher (Leo, 31-3)

Dillon Jackson (Yorktown, 38-4) vs. Danny Fisher (Peru, 30-13)

Luis Chacon (New Haven, 33-8) vs. John Trenshaw (Goshen, 29-4)

182 POUNDS

Evan Smith (Goshen, 27-8) vs. Edgar Terriquez (Union City, 27-9)

Brayden Shively (Churubusco, 25-9) vs. Jake Mullinix (Oak Hill, 28-7)

Myron Howard-Anderson (Yorktown, 29-5) vs. Chris Clute (Angola, 32-13)

Lane Eckrote (North Miami, 22-5) vs. Ryan Collins (Carroll, 31-9)

Tristan Anglin (Columbia City, 23-3) vs. Colton Staggs (Eastbrook, 21-8)

Kade Gerbers (Prairie Heights, 27-14) vs. Grant Gough (Winchester, 31-3)

Corey Hinkle (Western, 39-3) vs. Terry Nickolson (Eastside, 19-13)

Klayton Hinshaw (South Adams, 34-3) vs. David Eli (Elkhart Memorial, 24-8)

195 POUNDS

Hunter Hiestand (Yorktown, 31-9) vs. Hunter Martin (DeKalb, 20-8)

Bo Davis (Garrett, 31-6) vs. Russell McDorman (Western, 35-7)

Tieshawn Johnson (Elkhart Memorial, 34-0) vs. Micah Hill (Muncie Central, 32-9)

Neil Snep (Manchester, 27-2) vs. Corey Rickman (Carroll, 34-8)

Nick Cress (Peru, 38-8) vs. Brian Salmon (Woodlan, 24-9)

Ramior Hernandez (Goshen, 23-12) vs. Dustyn Hangen (Winchester, 35-5)

Kanez Omar (FW Wayne, 40-0) vs. Nick Ingram (Maconaquah 31-8)

Cory Robertson (Jay County, 26-14) vs. Oscar Reyes (West Noble, 33-8)

220 POUNDS

Fletcher Miller (Kokomo, 49-1) vs. Donnie Miller (Jay County, 6-4)

Derek Paz (Goshen, 31-7) vs. Tyree Elkins (FW South, 30-4)

Noah Little (Yorktown, 29-11) vs. Nick McCown (Southwood, 32-6)

Blake Davis (Garrett, 9-2) vs. Brandon Joest (East Noble, 34-3)

Eliseo Guerra (Elkhart Central, 30-2) vs. Noah Maisonneuve (FW Snider, 26-9)

Erik Hobbs (Peru, 31-11) vs. Kaiser Phillips (Monroe Central, 29-3)

Brad Sadilek (Carroll, 38-4) vs. Beau Hamer (Angola, 33-13)

Fletcher Shaneyfelt (Bellmont, 21-15) vs. Evan Ellis (Eastern, 20-6)

285 POUNDS

Bryce Hagar (Leo, 35-1) vs. Brock Bergman (Lakeland, 21-16)

Evan Beech (North Miami, 23-9) vs. Darrius Connell (Muncie Central, 32-3)

Michael Yankosky (Westview, 30-9) vs. Ammon Carr (Carroll, 30-10)

Dax Hiestand (Yorktown, 18-4) vs. Owen Perkins (Oak Hill, 28-3)

Eric Hemmelgarn (Jay County, 36-0) vs. Jake Stephan (Northfield, 16-13)

Justin Lee (Central Noble, 31-5) vs. Matt Swartz (FW Snider, 26-9)

Jake Smith (Southwood, 37-0) vs. Isiah Bollenbacher (Adams Central, 27-12)

Alex Kunkle (FW Concordia, 29-6) vs. Braxton Amos (Angola, 37-9)